Kolye Modelleri

Kişiye özel 925 ayar gümüş isim ve harf kolye modelleri

Bir kıyafetle kombinlendiği zaman en çok dikkat çeken takılar arasında kolyeler yer almaktadır. Değişik modelleri ve her sene değişen tarzlarıyla kendisini takip ettiren kolyeler en ilkel zamanlarda bile kullanılmış. Kolye hep süs ve estetik bir görünüm elde etmek için hazırlanarak boyunlara takılmış. O zamandan bugüne kadar değişen sadece modeller olmuş. Eskiden daha çok uzun, büyük kolye modelleri tercih edilirken günümüzde daha minimalist ve sade tarzlar trend olmuş durumda. Şimdilerde kadın ve erkek kolye modelleri arasında da farklılıklar göze çarpmaktadır. Kadın kolye modelleri her ne kadar daha fazla çeşitliliğe sahip olsa da takı sektöründe yaşanan gelişmeler erkeklerin de seçebileceği modellerde artış yaşanmasına imkan vermektedir.

Hayat ağacı figürlü altın kaplama kolye

El Yapımı Kolye Modelleri

Geçmişte el emeği kavramı toplumumuz için oldukça önemliydi. El emeği örtüler, takılar, kıyafetler her zaman manevi değer açısından yüksek bir konumda bulunurdu. Günümüzde eskiye nazaran daha fazla fabrikasyon ürünlere yönelim yaşansa da el yapımı takılar bazı kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Eğer el yapımı ürünlere önem veren bir arkadaşınız varsa ve ona hediye almayı düşünürseniz sizlere el yapımı kolye modelleri arasından seçim yapmanızı önerebiliriz. Fabrikasyon ürünlere nazaran daha basit dursalar bile içerisine akıtılan göz nuru takının değerini kat ve kat arttırmaktadır. Son dönemde el yapımı kolye seçenekleri arasında yaşayan kolyeler dikkat çekmektedir. Canlılara, bitkilere önem veren kadınların oldukça beğeneceği bu ürünleri aklınızın bir köşesinden çıkarmayarak hediye bakmanızı tavsiye ederiz.

Beyaz mineli pusula kuzey yldızı figürlü ovel altın kaplama kolye

Tasarım Kolye Modelleri ile Sevdiklerinizi Değerli Hissettirin

Günümüzde sanayileşmenin etkisiyle herkes aynı kıyafetleri giymekte, aynı takıları takmaktadır. Özellikle sokağa çıkıp kalabalık bir cadde ya da meydanda yürüdüğümüz zaman bizde olan takının ya da kıyafetin aynısını başka bir kişide görme ihtimalimiz oldukça yüksek. Siz de sevdiklerinize hediye almayı planlıyorsanız ve aldığınız hediyenin sadece o kişiye özel olmasını istiyorsanız sizlere tasarım kolye modelleri ile sunulan geniş seçenekleri önerebiliriz. Ayrıca aldığınız bu ürünler kişinin kendisini değerli hissetmesine imkan verecektir. Tasarım kolye seçerken dikkat edilmesi gereken asıl nokta; tarz ve renklerdir. Eğer hediye alacağınız kişiyi çok iyi tanıyorsanız bu kolyeleri doğru şekilde seçerek onun gönlünü hoş edebilirsiniz.

Choker Kolye Modelleri

Geçmiş yıllarda fazlasıyla öne çıkan choker kolye modası yeniden gündeme gelmiş durumda. 1990’lı yıllarda pop sanatçıların kliplerinde ya da gittikleri davetlerde boyunlarında gördüğümüz choker kolye modelleri artık yeni stilleriyle son yılların gözdesi konumunda. Dolayısıyla kendiniz için bir kolye almaya karar verdiyseniz bu modellere bakmanız trendi yakalamanız anlamına gelecek. Güçlü kadın imajı yakalamak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan bu kolyelerde abiyelerin üzerine kullanılabilecek kumaştan yapılmış seçenekler vardır. Eğer gündüz kullanmayı tercih ederseniz spor desenlerle bezenmiş choker kadın kolyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR