Ayarlanabilir Yüzük

Altın kaplama ayarlanabilir genişletilen ve daraltılan yüzük modelleri

Günümüzde kadınlar için pek çok yüzük modeli üretilmektedir. Ancak bir kişiye hediye almak istiyorsanız ve alacağınız hediye yüzükse ayarlanabilir yüzük modelleri hayat kurtarıcıdır. Çünkü bu yüzükler arkasında bulundurduğu ayar kısımları sayesinde dar geldiğinde genişletilebilir. Eğer hediye verdiğiniz yüzük o kişiye bol geldiyse; yine aynı ayar bölgesinden daraltılabilir. Böylece hediye vererek sürpriz yapmak istediğiniz kişinin yüzük ölçüsünü almanıza gerek kalmaz. Eğer bir kadına ayarlanabilir yüzük alacaksanız birçok modelde satılabilmektedir. Kadınların tercih ettiği ve en çok kullandığı modellerin arkasına yapılan ayar bölgesi sayesinde bir arkadaşınıza, eşinize veya sevdiğiniz bir kişiye hemen sürpriz yapabilirsiniz. Ayarlanabilir yüzük erkek için de hediye seçeneği olabilir. Önemli olan hediyeyi alacağınız kişinin zevklerini, tercihlerini bilmenizdir.

Zikzak şeklinde kalp ritmine benzer altın kaplama ayarlanabilir yüzük

Zirkon Taşlı Yüzük Modelleri

Hayatımızda sosyal yaşantımızı etkileyen doğum günü, evlilik yıldönümü, Sevgililer Günü gibi özel zamanlar bulunmaktadır. Bu özel anları kutlamak ve hatıra bırakacak etkinlikler planlamak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ancak o günü ölümsüzleştirmek için sevdiklerinize hediye almayı düşünüyorsanız tercihinizi zirkon taşlı yüzük yönünde yapabilirsiniz. Çünkü Zirkon taşı; Avusturalya ve Hindistan gibi bölgelerden çıkarılan değerli bir taştır. Ayrıca taşın insan sağlığına olumlu yöndeki etkileri saymakla bitmez. Taşı kullanan kişide mutluluk, huzur ve rahatlama yaşanır. Üstelik zirkon taşlı yüzük kadın için tercih edilebilecek kırmızıdan, yeşile kadar birçok rengi barındırmaktadır. Zirkon taşlı yüzük erkek için alınıyorsa daha çok kahverengi ve mavi renkleri arasından seçim yapılmaktadır.

Sarmal şeklinde olan parmağın eklem kısmına takılan altın kaplama eklem yüzüğü

Eklem Yüzüğü Modelleri

Birbirinden farklı modelleri ile kadınların en çok tercih ettiği yüzükler arasında eklem yüzüğü yer almaktadır. Özellikle gündelik hayatta fazlasıyla kullanılan bu modeller estetik duruşlarının yanı sıra ekonomik oluşlarıyla da dikkat çekmektedir. Yaz kış fark etmeden her sezon kullanılabilecek eklem yüzüğü modelleri yıldız, kelebek, kalp, su dalgası gibi geniş yelpazesiyle sizlere ürün çeşitliliği sunmaktadır. Gündelik yaşantısında hem spor giyinmeyi tercih eden, hem de şıklığından asla ödün vermek istemeyen arkadaşlarınız, sevdikleriniz için mükemmel bir armağan seçeneğidir.

Gold Yüzük Modelleri

Takılar arasında en çok kullanılan yüzüklerdir. Yüzüklerin bu kadar fazla kullanılmasının en büyük sebebi; her talebe, tarza ve zamana uygun olarak üretilmeleridir. Her kadın farklı tarzda giyinir, farklı mekanlara gider ve zamanının büyük çoğunluğu farklı ortamlarda geçirir. Dolayısıyla takılan yüzük modelleri de değişiklik göstermektedir. Özellikle iş toplantılarına, davetlere, konferanslara, organizasyonlara fazla katılan bir kadınsanız sizlere gold yüzük modelleri arasından tercih yapmanızı önerebiliriz. Tek taşlı ya da tek taşsız, sade, parıltılı birçok seçeneğiyle sizlere gülümseyen gold yüzük sayesinde asaleti anında yakalayabilirsiniz. Bu yüzükler özellikle iddialı ve zengin bir duruş sergilemek isteyen kadınlar için tercih edilebilir. Böylece karakterinizdeki asilliği dış görünüşünüze sadece kullandığınız bir yüzük yardımıyla yansıtabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR