Beyaz Kalp Figürlü Akik Doğal Taş Kolye - DK017
Beyaz Kalp Figürlü Akik Doğal Taş Kolye - VK397
Beyaz Kalp Figürlü Akik Doğal Taş Kolye - VK397

YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ DOĞAL TAŞ KOLYELER

Doğal taş kolyeler, halk arasındaki ismi ile boncuk kolyeler doğanın enerjisini kullanan kişiye taşımaktadır. Taş kolyeler, kullanan kişiye şifa olma ve günlük yaşam içerisinde enerji verme özellikleri ile bilinmektedir. Son zamanlarda doğaltaş kolyelere olan ilgi oldukça artmıştır. Özel taşlı kolyelerin ucunu yerleştirilen figürler ile oluşan doğal taş kolyeler kadın müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Boncuk kolyeler her yaş kesimi tarafından severek kullanılabilmektedir. Taş boyutlarının rahatsız edici olmaması rahat bir kullanım şekline sahip olmasına sebep oluşturur.

•    Doğal taş kolyelerimizin boyutları 38-44 cm arasındadır. +3 cm uzatma ile özel taşlı kolyenizi istediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz.
•    Doğal yapıya sahip olan taş kolyelerde renk atma, soyulma veya kararma durumları ile karşılaşmanız mümkün değildir. 
•    Su, parfüm gibi kimyasal unsurlara dikkat etmeniz altın kaplama kolye uçları ve kolye aparatları için geçerli olan bir uyarıdır.

Doğaltaş kolyelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilen özel taş kolyeler listesini; kuvars taşı kolye, akik taşı kolye, zebercet taşı kolye ve ametist taşı kolyeler oluşturmaktadır. Özel taşlı kolyeler listesinin en sevilen ürünü ise kuvars taşı kolyelerdir. Taş kolyelerin ucuna yerleştirilen altın kaplama kolye uçları doğal taş kolyelere daha zarif bir hava katmaktadır. Rengârenk yapıları ve doğal taş kolye uçları ile tarzınızı tazeleyecek özel taşlı kolyelerimizi doğaltaş kolye kategorisinden inceleyebilirsiniz. Size mutluluk verecek ve şifa olacak, cakanızı yükseltecek özel taşlı kolye için sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğanın enerjisi daima sizinle olsun..

Paketleme

•    Tüm ürünlerimiz şeffaf ambalajlar ile paketlenerek hazırlanmaktadır.
•    Tüm siparişleriniz özel Dazzlecave mühürlü kraft kutularımız ile gönderilmektedir.
•    Siparişlerinizde ilk kutu ücretsiz olup, sonraki her bir kutu için sepetinize Ekstra Dazzlecave Mühürlü Kutusu eklemeniz gerekmektedir. 
•    Siparişlerinizi oluştururken hediye notu yazabilir ve paketlerinize ekleyebilirsiniz.

İade ve Değişim

•    Siparişler ekibimiz tarafından elde hazırlanıp şeffaf bir şekilde ambalajlanmaktadır. Sağlık ve hijyen koşullarını korumak için iade veya değişim için ambalajların açılmaması gerekmektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ambalajı açılmayan ürünler için 14 gün içerisinde bizimle irtibata geçerek iade veya değişim yapabilirsiniz.

 

 

Kaplama Türü
Altın Kaplama
Kullanılan Malzeme
Doğal Taş
Renk
Beyaz
Figür
Kalp