$12.61 Vat included
$15.74 Vat included
$11.61 Vat included
$14.49 Vat included
$16.24 Vat included
$20.24 Vat included
$24.61 Vat included
$30.74 Vat included
$31.99 Vat included
$39.99 Vat included
$13.49 Vat included
$16.86 Vat included
$21.86 Vat included
$27.36 Vat included
$16.24 Vat included
$20.24 Vat included
$21.86 Vat included
$27.36 Vat included
$16.24 Vat included
$20.24 Vat included
Out of stock
$17.24 Vat included
$21.49 Vat included

Zincir Kolyeler

Son yıllarda sadeliğin moda olması ile birçok tasarımcı koleksiyonlarını sadeleştirme kararı aldı ve bu sadeleşme kolye tasarımlarına da yansıdı. Sizde sadeleşme modasından hoşlanıyorsanız kesinlikle sade zincir kolyeler tam sizin tarzınıza yakışacaktır. Eskiden tek tip bir kolye zinciri kullanılırdı ve kolye ucu tamamen kolyenin tasarımını belirlerdi fakat günümüz modasında farklı modellerde zincir çeşitlerine çok daha kolay ve uygun fiyatlı şekilde erişilebiliyor. Bu sayede zincir kolyelerin ucu olmadan da kombinlerinize çok rahat ekleyebilirsiniz.

Altın kaplama sade zincir kolye modelleriStandart zincir modellerinden sıkıldıysanız oval, örme, düz, ezme gibi zincir modellerimiz ve kalp, yıldız, kelebek gibi küçük figürlerinde bulunduğu zengin sade zincir kolye kategorimiz ilginizi çekecektir.

Altın Kaplama Zincir Kolye

Pirinç üzeri altın kaplama sade zincir kolyelerimiz, gerçek altın kolyelerin rengine en yakın altın kaplamalar ile renklendirilir. Altın kaplama sade zincir kolyelerimiz üst kalite kaplama malzemeleri ile profesyonel altın kaplama tanklarında yapılır. Altın kaplama işlemi, altın suyu içerisinde bulunan altın renkli parçacıkların elektrik akımları ile altın suyu içerisine batırılan pirinç zincirler ile etkileşime geçerek üzerinde gerçek altın rengine çok yakın bir katman oluşturuyor ve kullanım talimatlarına uyulduğu sürece altın kaplama zincir kolyelerimiz uzun süre kararmadan kullanılabiliyor.

Aksesuar kullanımına özen gösteren ve gündelik hayatında zincir kolye kullanımını tercih edenler trend zincir kolye modellerimize mutlaka göz atmalı. Birçok çeşidi bulunan altın kaplama zincir kolyelerin fazlaca tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi sade fakat şık bir görüntüye sahip olmasıdır. Chain kolye olarak da bilinen sade zincir kolye modellerimizi kullanım tercihinize göre veya giyim tarzınıza göre kalın zincir kolye veya ince zincir kolye seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Ucunda figür bulunmayan kolye zincir modelleri tarzınızın tamamlayıcı parçası olacaktır. Altın kaplama zincir kolye çeşitleri uzun süreli kullanıma uygundur. Su veya yoğun kimyasallarla sürekli temasından kaçındığınız takdirde chain kolyelerinizin ömrü uzun olacaktır. Kolye zincir modelleri altın kaplama ve rodyum kaplama olarak iki renk seçeneğinden oluşmaktadır. Ana materyali pirinç olan trend zincir kolye modelleri altın suyuna batırılarak gold rengini almaktadır.

Farklı figürler ve boyut seçenekleri ile zincir kolye modelleri tasarım takılar ile kombinlenmektedir. Kombinlerinize eşlik eden kalın zincir kolye modelleri tamamlayıcı parça özelliği taşımaktadır. Kolye zincir modellerinin zincir uzunluğunu kullanım tercihinize göre belirleyebilirsiniz. Kolye zinciri uzunluklarını ürünleri sepete eklemeden önce seçebilirsiniz.

Uçsuz Kolye Modelleri

Kolye zinciri modelleri kendi içerisinde birçok ürün çeşitliliğine sahiptir. Altın kaplama zincir kolye modelini birden fazla kombin içerisinde kullanabilirsiniz. Sade tasarımlara sahip olan kolye zincir modelleri spor tarzınıza şık bir hava katmaktadır. Sade ve şık kolye kombinlere sahip olmak ve tarzınızla göz doldurmak için kolye zincir modellerimizi mutlaka incelemelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN