Amazonit Taşlı İnci Kolye - DK160
Amazonit Taşlı İnci Kolye - DK160
Amazonit Taşlı İnci Kolye - DK160

Amazonit Taşlı İnci Kolye - DK160

Discount Rate : %11 Discount
Price : $11.88(Vat included)
Discounted : $10.63(Vat included)

Kolye uzunluğu 40 cm'dir.

Güvenle anında sipariş vermek ve ürün detaylarına ulaşmak için "İnternet Sitesinde Gör" butonuna tıklayınız.
:

İnci Taşı Kolye

Tarihin en eski değerli taşlarından biri olan inci astrolijide anneyi temsil etmektedir ve bu nedenle şefkati, sevgiyi ve beslemeyi temsil eder. İnciler yüksek kalsiyum içerdiğinden çeşitli fiziksel iyileştirme özelliğine sahiptir. Vücuda bir yan etkisi bulunmayan incilerden faydalanmanın en güzel yolu takı ve aksesuar olarak kullanmaktır.

Sizler için tasarladığımız İnci Kolye ile negatif enerjiye pozitife çevirebileceğiniz gibi kendinize şansı da çağırabilirsiniz. İnci Kolyeler ile dikkatleri üzerinize çekerken özgüveniniz artacak ve cesaretiniz ile farkındalık oluşturacaksınız. Şifa verdiğine inanılan İnci Kolye Tasarımlarıyla fiziksel iyileşmenin yanı sıra ruhsal dengenizi koruyacak ve neşe ve mutluluğu üzerinize çekeceksiniz.

Siz de bu ürünü satın alarak hem İnci Kolyenin şıklığından hem de çeşitli faydalarından yararlanabilirsiniz. 
 

Amazonit Taşı Kolye

4000 yıldır kullanıldığına inanılan Amazonit taşı Brezilya’daki Amazon Nehri’nde bulunmaktadır. Antik medeniyetlerde kullanılan Amazonit taşı eski Mısır kralı Tutankamon’un mezarında yüzük halinde bulunmuştur. Günümüzde daha çok takılarda kullanılan Amazonit taşı eski tarihlerde güçlü yapısı sebebiyle zırhlarda kullanılmıştır.

Barış ve iletişim taşı olarak bilinen Amazonit Taşı Kolye kişiye birçok ruhsal, zihinsel ve fiziksel fayda sağlamaktadır. Olumsuz düşünceleri ortadan kaldıran Amazonit Taşı Kolye kişinin özgüvenini artırırken “yin ve yang” etkisiyle sevdiklerinizle daha iyi bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Yaratıcılığa pozitif etkisi olan Amazonit Kolye aynı zamanda bolluk ve bereketi simgelediği için maddi açıdan fayda sağladığına inanılmaktadır. Kalp ve boğaz çakrasına bağlı olan Amazonit Taşı Kolye fiziksel sağlık için pozitif etki yaptığına inanılır. Metabolizma üzerinden olumlu etki sağlayan Amazonit Taşı Kolye gece uykusunda kişiye yardımcı olmaktadır. 

Siz de bu ürünü satın alarak hem Amazonit Taşı Kolye şıklığından hem de çeşitli faydalarından yararlanabilirsiniz.
 

YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ DOĞAL TAŞ KOLYELER

Doğal taş kolyeler, halk arasındaki ismi ile boncuk kolyeler doğanın enerjisini kullanan kişiye taşımaktadır. Taş kolyeler, kullanan kişiye şifa olma ve günlük yaşam içerisinde enerji verme özellikleri ile bilinmektedir. Son zamanlarda doğaltaş kolyelere olan ilgi oldukça artmıştır. Özel taşlı kolyelerin ucunu yerleştirilen figürler ile oluşan doğal taş kolyeler kadın müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Boncuk kolyeler her yaş kesimi tarafından severek kullanılabilmektedir. Taş boyutlarının rahatsız edici olmaması rahat bir kullanım şekline sahip olmasına sebep oluşturur.

•    Doğal taş kolyelerimizin boyutları 38-44 cm arasındadır. +3 cm uzatma ile özel taşlı kolyenizi istediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz.
•    Doğal yapıya sahip olan taş kolyelerde renk atma, soyulma veya kararma durumları ile karşılaşmanız mümkün değildir. 
•    Su, parfüm gibi kimyasal unsurlara dikkat etmeniz altın kaplama kolye uçları ve kolye aparatları için geçerli olan bir uyarıdır.

Doğaltaş kolyelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilen özel taş kolyeler listesini; kuvars taşı kolye, akik taşı kolye, zebercet taşı kolye ve ametist taşı kolyeler oluşturmaktadır. Özel taşlı kolyeler listesinin en sevilen ürünü ise kuvars taşı kolyelerdir. Taş kolyelerin ucuna yerleştirilen altın kaplama kolye uçları doğal taş kolyelere daha zarif bir hava katmaktadır. Rengârenk yapıları ve doğal taş kolye uçları ile tarzınızı tazeleyecek özel taşlı kolyelerimizi doğaltaş kolye kategorisinden inceleyebilirsiniz. Size mutluluk verecek ve şifa olacak, cakanızı yükseltecek özel taşlı kolye için sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğanın enerjisi daima sizinle olsun..

Paketleme

•    Tüm ürünlerimiz şeffaf ambalajlar ile paketlenerek hazırlanmaktadır.
•    Tüm siparişleriniz özel Dazzlecave mühürlü kraft kutularımız ile gönderilmektedir.
•    Siparişlerinizde ilk kutu ücretsiz olup, sonraki her bir kutu için sepetinize Ekstra Dazzlecave Mühürlü Kutusu eklemeniz gerekmektedir. 
•    Siparişlerinizi oluştururken hediye notu yazabilir ve paketlerinize ekleyebilirsiniz.

İade ve Değişim

•    Siparişler ekibimiz tarafından elde hazırlanıp şeffaf bir şekilde ambalajlanmaktadır. Sağlık ve hijyen koşullarını korumak için iade veya değişim için ambalajların açılmaması gerekmektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ambalajı açılmayan ürünler için 14 gün içerisinde bizimle irtibata geçerek iade veya değişim yapabilirsiniz.

 

 

Plated Material
Gold Plated
Material Used
Brass Pearl Natural Stone
Color
White Green Turquoise
Used Stone
Amazonit İnci Kuvars Sedef
Ürün Detay Temel Özellik
  • 150 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı
    Ücretsiz Kargo 150 TL ve üzeri alışverişlerde
  • Kredi kartı ile güvenli ödeme yöntemi
    Güvenli Ödeme Paytr ile güvenli ödeme
  • 1 iş günü içerisinde hızlı kargolama
    Hızlı Kargolama 2-3 iş gününde kargolama