Kunzit ve Akik Taşlı Sallantılı Küpe - K400
Kunzit ve Akik Taşlı Sallantılı Küpe - K400
Kunzit ve Akik Taşlı Sallantılı Küpe - K400
Kunzit ve Akik Taşlı Sallantılı Küpe - K400

Kunzit ve Akik Taşlı Sallantılı Küpe - K400

Price : $10.00(Vat included)
KÜPE
Güvenle anında sipariş vermek ve ürün detaylarına ulaşmak için "İnternet Sitesinde Gör" butonuna tıklayınız.
:

Kunzit Küpe

Rengini barındırdığı yüksek oranda lityum elementinden alan Kunzit taşı görünümü ile dikkatleri üzerine çeken ve hem ruhsal hem de fiziksel olarak çeşitli faydaları mevcuttur. Bu yarı değerli taşı kullanarak tasarladığımız Kunzit Küpe ile kendinizi daha genç hissedeceksiniz.
Evrensel sevgi taşı olarak bilinen Kunzit Taşı Küpe sakinleştirici yapısıyla sinirler üzerinde olumlu bir etkisi vardır. İletişime pozitif etkisi olan Kunzit Taş Küpe ayrıca duyguları dengeler ve affetmeyi kolaylaştırır. Topraklama vazifesi gören Kunzit Küpe ile vücudunuzdaki elektriği azaltacak ve hücrelerinizin yenilenmesini sağlayacaksınız. Kunzit Küpenin beyni ve kalbi dinlendiren bir yapısı vardır ve kan dolaşımına pozitif etki eder. 
Siz de bu ürünü satın alarak hem Kunzit Küpe şıklığından hem de çeşitli faydalarından yararlanabilirsiniz.

 

Akik Taşı Küpe

Ülkemizde en çok Karadeniz bölgesinde rastlanan akik taşı ismini Sicilya’da bulunan Achates Nehri’nden almaktadır. İlk çağlardan bugüne kadar çeşitli süs eşyalarında ve doğal taş takılarda kullanılmaktadır. 
Çeşitli renklerden sizler için tasarladığımız Akik Taşı Küpe ile hem şıklığı yakalayacak hem de akik taşının pozitif etkilerinden faydalanacaksınız. Serinleten ve huzur veren yapısıyla Akik Küpe sizleri ruhsal olarak rahatlatacaktır. Strese iyi geldiği inanılan Akik Taş Küpelerin cilde, mide ve bağırsak problemine, kemiklere ve ağrılara da iyi geldiğine inanılır. Nazara karşı etkisi olan Akik Küpe ayrıca hamilelik döneminde anne ve bebeği koruyan bir etkiye sahiptir.
Siz de bu ürünü satın alarak hem akik taşının şıklığından hem de çeşitli faydalarından yararlanabilirsiniz. 
 

TASARIM KÜPE MODELLERİ

Kadın müşterilerimizin fazlaca tercih ettiği ve severek kullandığı aksesuarlardan biri de küpelerdir. Küpe modelleri ürün çeşitliliği olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tasarım küpe modellerimiz ile müşterilerimize şık ve zarif ürünler sunuyoruz. Zirkon taşlı küpe, mineli küpe, halka küpe ve renkli küpe gibi birçok model, tasarım küpe kategorimizde yer almaktadır. Tasarım küpeleri hem günlük kombinlerinizin arasında hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Tarzınıza tasarım küpe modellerimiz ile küçük ama şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

Kadın küpe modellerimizin kullanımı oldukça kolaydır. Tasarım küpe modellerimiz şık ve parlak bir görünüme sahiptir. Pirinç üzerine altın kaplama olan tasarım küpe modellerimiz ile tarzınızı ışıldatma imkanına sahipsiniz. Tasarım küpe modellerimiz uzun süreli kullanıma uygundur. Kullanım önerilerini birkaç madde ile incelersek;

•    Tasarım küpeleri kullanırken su ile temas etmemesine özen göstermelisiniz.
•    Tasarım küpeleri yoğun kimyasallara maruz bırakmamalısınız.

Tasarım küpe modellerini kullanırken yukarıdaki unsurlara dikkat ettiğiniz takdirde kısa sürede kararma veya solma durumları ile karşılaşmazsınız ve tasarım küpenizi uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Birden fazla tasarım küpe modeli seçerek, beğendiğiniz küpeleri kombin şeklinde kullanabilirsiniz. Tüm tasarım küpe modellerimizi küpeler kategorimizde görüntüleyebilir ve kendiniz için en tarz küpeleri seçebilirsiniz.

Paketleme

•    Tüm ürünlerimiz şeffaf ambalajlar ile paketlenerek hazırlanmaktadır.
•    Tüm siparişleriniz özel Dazzlecave mühürlü kraft kutularımız ile gönderilmektedir.
•    Siparişlerinizde ilk kutu ücretsiz olup, sonraki her bir kutu için sepetinize Ekstra Dazzlecave Mühürlü Kutusu eklemeniz gerekmektedir. 
•    Siparişlerinizi oluştururken hediye notu yazabilir ve paketlerinize ekleyebilirsiniz.

İade ve Değişim

•    Siparişler ekibimiz tarafından elde hazırlanıp şeffaf bir şekilde ambalajlanmaktadır. Sağlık ve hijyen koşullarını korumak için iade veya değişim için ambalajların açılmaması gerekmektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ambalajı açılmayan ürünler için 14 gün içerisinde bizimle irtibata geçerek iade veya değişim yapabilirsiniz.

 

Plated Material
Gold Plated
Material Used
Brass Natural Stone
Color
Blue Pink
Used Stone
Akik Kunzit
Ürün Detay Temel Özellik
  • 150 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı
    Ücretsiz Kargo 150 TL ve üzeri alışverişlerde
  • Kredi kartı ile güvenli ödeme yöntemi
    Güvenli Ödeme Paytr ile güvenli ödeme
  • 1 iş günü içerisinde hızlı kargolama
    Hızlı Kargolama 2-3 iş gününde kargolama