Kadın Bileklik Modası

Altın kaplama zirkon taşlı kadın bileklik modelleri

Bileklik takarken tercih edilen modeller kişinin tarzını ve hayat meşgalesini ortaya koymaktadır. Özel tasarım bilekliklerden, spor modellere, altın ve değerli taşlardan yapılanlara kadar birçok model karşımıza çıkmaktadır. Ancak burada önemli olan kişinin kendi tarzına uygun olan bileklik modelini seçebilmesidir. Özellikle son yıllarda daha çok kalın bileklik modelleri ön plana çıkmaktadır. Hatta üst üste takılarak ya da saatlerle kombin yapılan bileklik modelleri defilelerde en sık göze çarpan detaylar arasında yerini korumaktadır. Kadınlar da bu modayı yakından takip etmektedir. Dolayısıyla eğer bir yakınınıza bileklik almayı tercih ederseniz öncelikle son yılın modasına bakmayı ihmal etmeyin. Tabi altın, Swarovski, pırlanta gibi değerli modellere yönelecekseniz zarafeti temsil eden bileklik seçenekleri size yardımcı olacaktır.

Mavi taşlı zarif altın kaplama trend kadın bileklik

İnci Bileklik Modelleri

İnciler hiçbir zaman modası geçmeyen değerli taşlar arasında yer almaktadır. Yüzyıllar öncesinden beri takılan, kadınların vazgeçilmezi konumundaki inciler birçok takıda kullanılmaktadır. Geçmişte daha çok kolyelerde karşılaştığımız bu taşlar artık bilekliklere işlenmektedir. Tabi hangi takıya işlenirse işlensin önemli olan değişmeyen zarafettir. İnci bileklik modelleri verdikleri zarafet sayesinde kadınların özel bir konumda bulunmasına yardım eder. Sadelikten yanaysanız taktığınız takılarla zarafetinizi ve şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Bu konuda size en iyi yardım edecek takı inci bilekliklerdir. Çünkü dümdüz giydiğiniz bir elbisenin üzerine taktığınız inci bileklik, gözlerin üzerinize odaklanması ve hayranlıkla seyredilmeniz için yeterli gelecektir.

İnce bianca zincir altın kaplama kadın bileklik

Charm Bileklikler

Birbirinden farklı ve değişik ürün yelpazesiyle Charm bileklikler ön plana çıkmaktadır. Tasarımcıların özenerek hazırladığı modeller her kadının tarzını yansıtabilecek yapıya sahiptir. Üzerinde bulunan kalp, anahtarlık simgeleriyle kalbinizi çalan ve hızlı attıran kadına en iyi hediyeyi verebilirsiniz. Neşeli ve farklılıklara açık bir yapıya sahipseniz ya da kendinizi şımartmak isterseniz gökkuşağından, dondurma külahına kadar birbirinden eğlenceli simgeleri bileklerinizde taşıyabilirsiniz. Ayrıca sadece gündelik kullanım değil, özel davetlerde de takabileceğiniz charm bileklik modelleri satılmaktadır. Altın, gümüş ve zirkon taşlı seçenekleri ile göz dolduran bu bileklikler her kadının tarzına ve hayatına uygun olarak tasarlanmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken kendiniz ya da sevdiğiniz için en uygun bilekliği almaktır.

Zirkon Taşlı Bileklikler

Zirkon taşı; özellikle Avustralya’da daha fazla çıkarılan değerli taşlar arasındadır. Ancak zirkon taşını asıl önemli yapan maddi değerinin yanında insan sağlığına yönelik faydalarıdır. İnsan sağlığının asıl kaynağı dengeli beslenmektir. Zirkon taşı da sizin dengeli beslenmenizi sağlayarak sindirim sisteminizi düzenler. Böylece taktığınız zirkon taşlı bir bileklik size estetik görünüm sağlarken diğer yandan sağlıklı olmanıza da yardım edecektir. Zirkon taşlı bileklik modelleri farklı renk seçenekleri ile üretilmektedir. Ancak sade olmayı tercih eden kadınlar daha çok tek renkleri kullanırken, şatafata önem veren kadınlar için birden fazla rengin ahenkle dans ettiği zirkon taşlı bileklik tercih sebebidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR