Sade Zincir Kolyeler

Son yıllarda sadeliğin moda olması ile birçok tasarımcı koleksiyonlarını sadeleştirme kararı aldı ve bu sadeleşme kolye tasarımlarına da yansıdı. Sizde sadeleşme modasından hoşlanıyorsanız kesinlikle sade zincir kolyeler tam sizin tarzınıza yakışacaktır. Eskiden tek tip bir kolye zinciri kullanılırdı ve kolye ucu tamamen kolyenin tasarımını belirlerdi fakat günümüz modasında farklı modellerde zincir çeşitlerine çok daha kolay ve uygun fiyatlı şekilde erişilebiliyor. Bu sayede zincir kolyelerin ucu olmadan da kombinlerinize çok rahat ekleyebilirsiniz.

Altın kaplama sade zincir kolye modelleriStandart zincir modellerinden sıkıldıysanız oval, örme, düz, ezme gibi zincir modellerimiz ve kalp, yıldız, kelebek gibi küçük figürlerinde bulunduğu zengin sade zincir kolye kategorimiz ilginizi çekecektir.

Altın Kaplama Zincir Kolye

Pirinç üzeri altın kaplama sade zincir kolyelerimiz, gerçek altın kolyelerin rengine en yakın altın kaplamalar ile renklendirilir. Altın kaplama sade zincir kolyelerimiz üst kalite kaplama malzemeleri ile profesyonel altın kaplama tanklarında yapılır. Altın kaplama işlemi, altın suyu içerisinde bulunan altın renkli parçacıkların elektrik akımları ile altın suyu içerisine batırılan pirinç zincirler ile etkileşime geçerek üzerinde gerçek altın rengine çok yakın bir katman oluşturuyor ve kullanım talimatlarına uyulduğu sürece altın kaplama zincir kolyelerimiz uzun süre kararmadan kullanılabiliyor.